آرم موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور

موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: تهران

شهر: تهران

موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در سال 1369 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 455 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 7 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «دریای خزر» و «آبزی پروری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
455
کل مقالات ISI
7 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور

موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور تاکنون 455 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 25 مقاله ژورنالی و 430 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 7 مقاله توسط پژوهشگران موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  Dietary sodium butyrate (Butirex

 • پوستر کنفرانس

  Ontogenic development of the digestive tract in larval and juvenile Vimba bream, Vimba vimba.

 • پوستر کنفرانس

  Marine bacterial chitinase as sources of energy, eco-friendly agent, and industrial biocatalyst.

 • پوستر کنفرانس

  Morphometrics and Mitochondrial DNA Genes Analysis Suggest a New Species of Penaeus (Crustacea: Penaeidae) from the Persian Gulf.

 • پوستر کنفرانس

  Effects of dietary 1,8-cineole supplementation on physiological, immunological and antioxidant responses to crowding stress in rainbow trout (Oncorhynchus mykiss).

همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • همايش ملي منطقه­ اي آبزي­ پروري مديريت و ارتقاء بهره­ وري منابع آب

  همايش ملي منطقه­ اي آبزي­ پروري مديريت و ارتقاء بهره­ وري منابع آب

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 276 مقاله مشترک با 66 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در سال 1397 موضوع دریای خزر و آبزی پروری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور
نام مرکز: موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: تهران شهر: تهران آدرس: کیلومتر ۵ اتوبان تهران کرج – خروجی پیکان شهر – خیابان بیست متری سرو آزاد- خیابان هشتم غربی (بلوار باغ گیاهشناسی ملی ایران) – موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور وبسایت دانشگاه: http://www.ifro.ir/ شماره تلفن: ۴۴۷۸۷۵۷۹ شماره فکس: ۴۴۷۸۷۵۸۳
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران