آرم پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان

پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: هرمزگان

شهر: بندرعباس

پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر بندرعباس، استان هرمزگان است. و در سال 1361 تاسیس شده است. در حال حاضر 15 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 172 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 4 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «TERMINALIA CATAPPA» و «VIBRIO PARAHAEMOLYTICUS» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
172
کل مقالات ISI
4 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
15 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان

پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان تاکنون 172 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 56 مقاله ژورنالی و 116 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 4 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 159 مقاله مشترک با 37 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان

شرکای علمی اصلی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان در سال 1402 موضوع TERMINALIA CATAPPA و VIBRIO PARAHAEMOLYTICUS می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان بوده است.

طرح های پژوهشی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان
نام مرکز: پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: هرمزگان شهر: بندرعباس آدرس: وبسایت دانشگاه: http://www.pgoseri.ac.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران