پژوهشکده گل و گیاهان زینتی در سال 1375 تاسیس شده است. در حال حاضر 31 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 11 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 1 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشکده گل و گیاهان زینتی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1396 پژوهشگران پژوهشکده گل و گیاهان زینتی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «خاک شور» و «سدیمی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
11
کل مقالات ISI
1 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
31 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشکده گل و گیاهان زینتی

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشکده گل و گیاهان زینتی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشکده گل و گیاهان زینتی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشکده گل و گیاهان زینتی

پژوهشکده گل و گیاهان زینتی تاکنون 11 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 3 مقاله ژورنالی و 8 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشکده گل و گیاهان زینتی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشکده گل و گیاهان زینتی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشکده گل و گیاهان زینتی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
 • پوستر کنفرانس

  تاثیر سطوح مختلف نیتروژن بر جذب عناصر غذایی در ارقام جدید گل های داودی باغچه ای (کیمیا 2 و شادمهر)

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  پیامد رهاسازی پساب شهری تیمار شده بر نیتروژن نیتراتی و آمونیاکی خاک های شور و غیرشور در دو نمناکی گنجایش کشاورزی و سیراب

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  زیست سنجی روغن های چریش، سیتووت و ولک و بررسی اثرات سینرژیستی آنها بر بپروفزین، دلتامترین روی پوره و حشره بالغ سفید بالک گلخانه ای رز

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بررسی اثر تنظیم کننده های رشد روی ریز ازدیادی کاج مطبق(Araucaria excels)

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  اثر عمق و نوع بستر کاشت بر عمر پس از برداشت گل مریم

  نمایش مقاله
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشکده گل و گیاهان زینتی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشکده گل و گیاهان زینتی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشکده گل و گیاهان زینتی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشکده گل و گیاهان زینتی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشکده گل و گیاهان زینتی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط پژوهشکده گل و گیاهان زینتی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشکده گل و گیاهان زینتی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشکده گل و گیاهان زینتی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 8 مقاله مشترک با 7 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشکده گل و گیاهان زینتی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1396 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشکده گل و گیاهان زینتی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشکده گل و گیاهان زینتی در سال 1396 موضوع خاک شور و سدیمی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشکده گل و گیاهان زینتی در سال 1396 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشکده گل و گیاهان زینتی بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشکده گل و گیاهان زینتی
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشکده گل و گیاهان زینتی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشکده گل و گیاهان زینتی
نام مرکز: پژوهشکده گل و گیاهان زینتی نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: مرکزى شهر: محلات آدرس: محلات، پژوهشکده ملی گل و گیاهان زینتی وبسایت دانشگاه: http://www.niop.ir/ شماره تلفن: 086-43252311-43252312-43252330 شماره فکس: 086-43252161
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران