موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در یک نگاه

۱۱۰ کل مقالات داخلی ۰ کل مقالات ISI ۰ کل مجلات ۳ کل کنفرانسها ۴۵۰۰ کل دانشجویان ۱۰۳ کل اساتید ۱۴ قدمت دانشگاه به زودی طرحهای پژوهشی غیر از داده های تعداد دانشجویان و تعداد اساتید دانشگاه که به صورت دستی از سایت دانشگاه و یا آمار منتشر شده موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی استخراج شده است سایر داده ها به صورت خودکار و بر اساس پایش ماشینی بروی مقالات نمایه شده از کنفرانسها و ژورنالهای کشور و یا پایگاههای بین المللی صورت می پذیرد. در صورتی که مغایرتی در داده های واقعی و آمار اعلام شده از روی این سایت ملاحظه می نمایید، می توانید از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان سیویلیکا برای رفع مغایرت ارتباط بگیرید.

رتبه موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در سالهای اخیر

دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در سال ۱۳۹۷ موضوع معماری پایدار و معماری دیجیتال بوده است.
توضیح نمودار رتبه بندی سالانه

نمودار زیر رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است.
هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود.
با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال ۱۳۹۸ نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.نمودار سالانه مقالات موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) به تفکیک مقالات کنفرانسی و ژورنالی

توضیح نمودار سالانه تولید مقالات علمی

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI منتشر شده توسطموسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

توضیح نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار کنفرانسهای برگزار شده و شماره نشریات منتشره موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

توضیح نمودار کنفرانسها و ژورنالها

نمودار زیر شامل دو سری داده است. سری اول، تعداد کنفرانسهایی که موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در هر سال برگزار نموده است و سری دوم شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.همکاران استراتژیک علمی موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

توضیح نمودار همکاران استراتژیک علمی

تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

نمودار چگالی موضوعات مهم پژوهشی موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

توضیح نمودار چگالی موضوعات پژوهشی

عمده محورها و کلیدواژه های علمی مورد بحث توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در مقالات تولیدی سال 1397 به صورت زیر می باشد. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند.
یعنی دغدغه اصلی محققان 1397 موضوع معماری پایدار و معماری دیجیتال می باشد.

این مؤسسه با نام امین(لقب پیامبر و به یاد بانوی مجتهده امین) از مهرماه سال 1384 در مقطع کاردانی در رشته­ های حسابداری و مدیریت بازرگانی با 132 دانشجو شروع بکار نمود و اینک در
مقطع کارشناسی ارشد:جغرافیا و برنامه ریزی شهری ، مدیریت بازرگانی(گرایش بازاریابی بین الملل) ،مدیریت بازرگانی (گرایش مدیریت مالی) ، حسابداری ، آموزش زبان انگلیسی ، مدیریت صنعتی (گرایش تولید)
مقطع کارشناسی: جغرافیا(گرایش برنامه ریزی شهری)، علوم اجتماعی(گرایش پژوهشگری)، روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی ، معماری داخلی ، حسابداری(گرایش مالیاتی) ، حسابداری(گرایش حسابرسی) ، مدیریت بانکی ، مدیریت صنعتی ، آموزش زبان ، مترجمی زبان ، فقه و حقوق
مقطع کارشناسی ناپیوسته: مدیریت بازرگانی، حسابداری، مدیریت بیمه، مدیریت جهانگردی ، مدیریت صنعتی ، مترجمی زبان ، نرم افزار کامپیوتر ، معماری ،مهندسی عمران (اجرایی) ، مهندسی برق قدرت
مقطع کاردانی: مدیریت بازرگانی، حسابداری، امور مالی و مالیاتی ، امور بانکی ، معماری ، نقشه کشی معماری ، کامپیوتر ، نقشه برداری ، عمران ، الکتروتکنیک ، الکترونیک ،گرافیک ، نقاشی
و امروزه نیز کماکان با حدود 5000 نفر دانشجو به کار خود ادامه می­دهد.
لازم به ذکر است تا کنون بیش از 3750 نفر از این مؤسسه فارغ التحصیل شده­ اند.