آرم موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: اصفهان

شهر: اصفهان

موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در سال 1384 تاسیس شده است. در حال حاضر 4500 دانشجو و 103 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 126 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مسئولیت اجتماعی» و «معماری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
126
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
4500 نفر
کل اساتید
103 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) تاکنون 126 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 6 مقاله ژورنالی و 120 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين همايش ملي بحران آب،شهرهاي ايران و توسعه پايدار

  اولين همايش ملي بحران آب،شهرهاي ايران و توسعه پايدار

  مشاهده جزئیات
 • پنجمين همايش ملي اقتصاد مقاومتي با رويكرد توليد و اشتغال

  پنجمين همايش ملي اقتصاد مقاومتي با رويكرد توليد و اشتغال

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين همايش ملي اقتصاد مقاومتي با رويكرد اقدام و عمل

  چهارمين همايش ملي اقتصاد مقاومتي با رويكرد اقدام و عمل

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 70 مقاله مشترک با 24 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در سال 1397 موضوع مسئولیت اجتماعی و معماری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر)
نام مرکز: موسسه آموزش عالی امین (فولادشهر) نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: اصفهان شهر: اصفهان آدرس: اصفهان - فولادشهر- خیابان طالقانی مؤسسه آموزش عالی امین وبسایت دانشگاه: http://www.amin.ac.ir/ شماره تلفن: 031-52636161 شماره فکس: 031-52636160
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران