موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در یک نگاه

۵۰ کل مقالات داخلی ۰ کل مقالات ISI ۰ کل مجلات ۰ کل کنفرانسها ۱۰۰۰ کل دانشجویان ۱۱۵ کل اساتید ۱۱ قدمت دانشگاه به زودی طرحهای پژوهشی غیر از داده های تعداد دانشجویان و تعداد اساتید دانشگاه که به صورت دستی از سایت دانشگاه و یا آمار منتشر شده موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی استخراج شده است سایر داده ها به صورت خودکار و بر اساس پایش ماشینی بروی مقالات نمایه شده از کنفرانسها و ژورنالهای کشور و یا پایگاههای بین المللی صورت می پذیرد. در صورتی که مغایرتی در داده های واقعی و آمار اعلام شده از روی این سایت ملاحظه می نمایید، می توانید از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان سیویلیکا برای رفع مغایرت ارتباط بگیرید.

رتبه موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در سالهای اخیر

دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در سال ۱۳۹۶ موضوع کارکنان و بیمه تهران بوده است.
توضیح نمودار رتبه بندی سالانه

نمودار زیر رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است.
هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود.
با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال ۱۳۹۷ نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.نمودار سالانه مقالات موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر به تفکیک مقالات کنفرانسی و ژورنالی

توضیح نمودار سالانه تولید مقالات علمی

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI منتشر شده توسطموسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر

توضیح نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار کنفرانسهای برگزار شده و شماره نشریات منتشره موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر

توضیح نمودار کنفرانسها و ژورنالها

نمودار زیر شامل دو سری داده است. سری اول، تعداد کنفرانسهایی که موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در هر سال برگزار نموده است و سری دوم شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.همکاران استراتژیک علمی موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر

توضیح نمودار همکاران استراتژیک علمی

تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

نمودار چگالی موضوعات مهم پژوهشی موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر

توضیح نمودار چگالی موضوعات پژوهشی

عمده محورها و کلیدواژه های علمی مورد بحث توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در مقالات تولیدی سال 1396 به صورت زیر می باشد. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند.
یعنی دغدغه اصلی محققان 1396 موضوع کارکنان و بیمه تهران می باشد.


مؤسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در مهرماه 1386 با مجوز وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری فعالیت خود را آغاز نمود و با الطاف الهی در حال حاضر دارای 34 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی و تعداد حدود 1500 نفر دانشجوی شاغل به تحصیل می باشد و این مؤسسه توانسته است با ساخت پردیس اصلی در زمینی به مساحت 30000 متر مربع و زیر بنای 3000 متر مربع و تامین امکانات آموزشی ، اداری و رفاهی جذب اساتید برجسته ، بستر مناسبی برای جذب دانشجویان ایجاد نماید و همچنین با توجه به اهمیت موضوعات فرهنگی و پژهشی در رشد و بالندگی و نشاط استادان و دانشجویان ، فعالیتهای متنوعی نیز در این زمینه ها انجام پذیرفته و در برنامه های آینده مؤسسه نیز از جایگاه خاصی برخوردار خواهد بود و امیدوار است در سالهای آتی خدمات بهتری و متمایزتر از شرایط فعلی ایجاد نماید.

مؤسسه آموزش عالی علامه امینی مأموریت دارد تا با بهره گیری از فناوری های نوین و فراهم کردن امکانات ، تجهیزات و فضاهای کالبدی مناسب ، جذب و نگهداری نیروی انسانی متعهد و متخصص در فضایی پویا، پرنشاط و معنوی به پرورش و آموزش جوانان و مشتاقان ورود به عرصه آموزش عالی مبادرت ورزد تا با ایجاد توانمندی های لازم، امکان ورود آنان به عرصه کار و فعالیت و توسعه علمی ، اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی کشور را مهیا ساخته و سطح دانش و بینش و مهارت آنان را ارتقا بخشد. 

مؤسسه آموزش عالی علامه امینی با تامین و تجهیز16 آزمایشگاه و کارگاه، مناسب ترین دستگاه ها و ملزومات کارگاهی و آزمایشگاهی را برای دانشجویان فراهم نموده است. همچنین مؤسسه دارای دو سایت رایانه مجهز به جدیدترین نرم افزارهای مرتبط با رشته های مؤسسه و خدمات اینترنتی رایگان برای دانشجویان می باشد.