آرم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 1776 دانشجو و 158 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 583 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 2603 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «آموزش» و «لکنت» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
583
کل مقالات ISI
2603 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
1776 نفر
کل اساتید
158 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تاکنون 583 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 150 مقاله ژورنالی و 433 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2603 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 477 مقاله مشترک با 105 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سال 1397 موضوع آموزش و لکنت می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
نام مرکز: دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: آدرس درب غربی : تهران، اوین، بلوار دانشجو، بن بست کودکیار، کد پستی: 1985713834 درب شرقی: تهران، ولنجک، کوچه ششم وبسایت دانشگاه: http://www.uswr.ac.ir شماره تلفن: 22180083-92 شماره فکس: 22180109
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران