آرم موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: مازندران

شهر: رامسر

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر در سال 1387 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 69 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مدیریت ترافیک» و «آگاهی راهبردی و اجتماعی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
69
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر تاکنون 69 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2 مقاله ژورنالی و 67 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 56 مقاله مشترک با 21 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر در سال 1397 موضوع مدیریت ترافیک و آگاهی راهبردی و اجتماعی می باشد.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر
نام مرکز: موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی کسری رامسر نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مازندران شهر: رامسر آدرس: ابتدای بلوار طالقانی(بیست متری-جنب شهرداری رامسر) – کدپستی: ۴۶۹۱۸۳۶۳۳۶ وبسایت دانشگاه: http://www.kasraramsar.ac.ir/Portal/ شماره تلفن: 55225784 شماره فکس: 55221281
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران