آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: مرکزى

شهر: ساوه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در سال 1366 تاسیس شده است. در حال حاضر 14807 دانشجو و 193 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3711 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 845 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «خودکارآمدی» و «کارآفرینی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3711
کل مقالات ISI
845 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
14807 نفر
کل اساتید
193 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه تاکنون 3711 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 153 مقاله ژورنالی و 3558 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 845 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين همايش ملي فناوري سبز و پژوهش هاي كاربردي

  اولين همايش ملي فناوري سبز و پژوهش هاي كاربردي" با كاربرد علم شيمي و مهندسي مواد،عمران و ورزش براي توليد و بازيافت مواد

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي پژوهش هاي كاربردي در مهندسي برق وكامپيوتر

  دومين همايش ملي پژوهش هاي كاربردي در مهندسي برق وكامپيوتر

  مشاهده جزئیات
 • نخستين همايش ملي مهندسي صنايع

  نخستين همايش ملي مهندسي صنايع

  مشاهده جزئیات
 • نخستين همايش ملي دستاوردهاي نوين در مهندسي برق

  نخستين همايش ملي دستاوردهاي نوين در مهندسي برق

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1890 مقاله مشترک با 237 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در سال 1397 موضوع خودکارآمدی و کارآفرینی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: مرکزى شهر: ساوه آدرس: بلوار شهید بهشتی ، بلوار شهید فهمیده ، کیلومتر 4 جاده نورعلیبیک شهرک دانشگاهی خاتم الانبیاء (ص)- کد پستی: 3919715179 وبسایت دانشگاه: http://iau-saveh.ac.ir/ شماره تلفن: 086-42433342-9 شماره فکس: 086-42433008
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران