آرم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: کرمانشاه

شهر: كرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال 1346 تاسیس شده است. در حال حاضر 4394 دانشجو و 474 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 888 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 4552 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کرمانشاه» و «افسردگی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
888
کل مقالات ISI
4552 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
4394 نفر
کل اساتید
474 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکنون 888 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 230 مقاله ژورنالی و 658 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 4552 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • بيستمين كنگره پ‍ژوهشي ساليانه دانشجويان علوم پزشكي كشور

  بيستمين كنگره پ‍ژوهشي ساليانه دانشجويان علوم پزشكي كشور

  مشاهده جزئیات
 • سومين سمپوزيوم سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي در اورولوژي و نفرولوژي

  سومين سمپوزيوم سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي در اورولوژي و نفرولوژي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 567 مقاله مشترک با 113 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال 1397 موضوع کرمانشاه و افسردگی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
نام مرکز: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: کرمانشاه شهر: كرمانشاه آدرس: بلوار شهید بهشتی - ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه وبسایت دانشگاه: http://www.kums.ac.ir/ شماره تلفن: 38358258-38358239 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران