آرم دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1313 تاسیس شده است. در حال حاضر 13300 دانشجو و 1650 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 4092 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی تهران صاحب امتیاز و ناشر 29 مجله تخصصی است و تا کنون 45 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 53600 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی تهران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی تهران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بیمارستان» و «اتاق عمل» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
4092
کل مقالات ISI
53600 مقاله
کل مجلات
29 ژورنال
کل کنفرانسها
45 همایش
کل دانشجویان
13300 نفر
کل اساتید
1650 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم پزشکی تهران

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم پزشکی تهران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم پزشکی تهران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران تاکنون 4092 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1140 مقاله ژورنالی و 2952 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم پزشکی تهران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم پزشکی تهران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم پزشکی تهران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 53600 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی تهران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 45 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • هفتمين سمپوزيوم و چهارمين جشنواره خود مراقبتي و آموزش بيمار

  هفتمين سمپوزيوم و چهارمين جشنواره خود مراقبتي و آموزش بيمار

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنگره بين المللي زيست پزشكي (ICB2019)

  سومين كنگره بين المللي زيست پزشكي (ICB2019)

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي مديريت بحران و پدافند غيرعامل در بيمارستان‌ها و مراكز درماني با رويكرد مقاوم‌سازي(تاب‌آوري/ايمني) بيمارستاني

  اولين كنفرانس ملي مديريت بحران و پدافند غيرعامل در بيمارستان‌ها و مراكز درماني با رويكرد مقاوم‌سازي(تاب‌آوري/ايمني) بيمارستاني

  مشاهده جزئیات
 • يازدهمين همايش سراسري بهداشت و ايمني كار

  يازدهمين همايش سراسري بهداشت و ايمني كار

  مشاهده جزئیات
 • بيست و نهمين كنگره ساليانه انستيتو كانسر ايران

  بيست و نهمين كنگره ساليانه انستيتو كانسر ايران

  مشاهده جزئیات
 • يازدهمين كنگره بين المللي آزمايشگاه و بالين

  يازدهمين كنگره بين المللي آزمايشگاه و بالين

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم پزشکی تهران ناشر 29 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم پزشکی تهران که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3170 مقاله مشترک با 239 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی تهران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1397 موضوع بیمارستان و اتاق عمل می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی تهران
نام مرکز: دانشگاه علوم پزشکی تهران نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: تهران شهر: تهران آدرس: بلوار کشاورز، خیابان فلسطین، خیابان دمشق، پلاک 21، طبقه اول وبسایت دانشگاه: http://www.tums.ac.ir/ شماره تلفن: 88933766 – 88933767 – 88933768 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران