آرم موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه

موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: آذربايجان شرقى

شهر: مراغه

موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه در سال 1398 تاسیس شده است. در حال حاضر 600 دانشجو و 79 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 15 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «جابجایی نسبی» و «مهاربند» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
15
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
600 نفر
کل اساتید
79 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه

موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه تاکنون 15 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 14 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • سومين كنگره بين المللي عمران , معماري و شهرسازي معاصر

  سومين كنگره بين المللي عمران , معماري و شهرسازي معاصر

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس بين المللي عمران ، معماري و مديريت توسعه شهري در ايران

  دومين كنفرانس بين المللي عمران ، معماري و مديريت توسعه شهري در ايران

  مشاهده جزئیات
 • كنفرانس بين المللي عمران، معماري و مديريت توسعه شهري در ايران

  كنفرانس بين المللي عمران، معماري و مديريت توسعه شهري در ايران

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 11 مقاله مشترک با 8 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه در سال 1397 موضوع جابجایی نسبی و مهاربند می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه
نام مرکز: موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: آذربايجان شرقى شهر: مراغه آدرس: خیابان راه آهن- سه راهی خیام-موسسه آموزش عالی صنعتی مراغه وبسایت دانشگاه: http://www.maragheh-sanati.ac.ir/ شماره تلفن: 04137250201 -4 شماره فکس: 04137250200
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران