آرم موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

نوع مرکز:

استان:

شهر:

موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در سال 1398 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 51 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

کل مقالات داخلی
51
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار تاکنون 51 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 50 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 11 مقاله مشترک با 7 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1393 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در سال 1393 موضوع و می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در سال 1393 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار
نام مرکز: موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار نوع مرکز: استان: شهر: آدرس: وبسایت دانشگاه: شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران