آرم موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: گيلان

شهر: آستارا

موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار یک موسسه غیرانتفاعی در شهر آستارا، استان گيلان است و در سال 1398 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 85 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

کل مقالات داخلی
85
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار تاکنون 85 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2 مقاله ژورنالی و 83 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 11 مقاله مشترک با 7 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

شرکای علمی اصلی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1393 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در سال 1393 موضوع و می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در سال 1393 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار بوده است.

طرح های پژوهشی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار
نام مرکز: موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی شهریار نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: گيلان شهر: آستارا آدرس: گیلان – بندر آستارا – شهرک عباس آباد – خیابان خواجه نصیرالدین طوسی-کد پستی : 47734-43911 ، صندوق پستی :1314 وبسایت دانشگاه: http://shahriar.ac.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران