آرم موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم

موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: گلستان

شهر: آق قلا

موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم یک موسسه غیرانتفاعی در شهر آق قلا، استان گلستان است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 89 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سازه نگهبان» و «گودبرداری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
89
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم

موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم تاکنون 89 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 0 مقاله ژورنالی و 89 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 77 مقاله مشترک با 25 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم

شرکای علمی اصلی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم در سال 1402 موضوع سازه نگهبان و گودبرداری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم بوده است.

طرح های پژوهشی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم
نام مرکز: موسسه غیرانتفاعی لقمان حکیم نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: گلستان شهر: آق قلا آدرس: 30 متری خرمشهر – دژ نهم کد پستی : 4931837511 وبسایت دانشگاه: http://loghmanhakim.ac.ir شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران