آرم پژوهشگاه مواد و انرژی

پژوهشگاه مواد و انرژی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه مواد و انرژی در سال 1353 تاسیس شده است. در حال حاضر 305 دانشجو و 109 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1047 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه مواد و انرژی صاحب امتیاز و ناشر 4 مجله تخصصی است و تا کنون 9 همایش توسط پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه مواد و انرژی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشگاه مواد و انرژی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «توربین های بادی فراساحلی» و «امواج التراسونیک» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1047
کل مقالات ISI
3 مقاله
کل مجلات
4 ژورنال
کل کنفرانسها
9 همایش
کل دانشجویان
305 نفر
کل اساتید
109 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشگاه مواد و انرژی

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه مواد و انرژی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه مواد و انرژی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه مواد و انرژی

پژوهشگاه مواد و انرژی تاکنون 1047 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 25 مقاله ژورنالی و 1022 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه مواد و انرژی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه مواد و انرژی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه مواد و انرژی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه مواد و انرژی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه مواد و انرژی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه مواد و انرژی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه مواد و انرژی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه مواد و انرژی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 9 همایش توسط پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه مواد و انرژی ناشر 4 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه مواد و انرژی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه مواد و انرژی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 488 مقاله مشترک با 76 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه مواد و انرژی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه مواد و انرژی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه مواد و انرژی در سال 1397 موضوع توربین های بادی فراساحلی و امواج التراسونیک می باشد.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه مواد و انرژی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان پژوهشگاه مواد و انرژی
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان پژوهشگاه مواد و انرژی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با پژوهشگاه مواد و انرژی
نام مرکز: پژوهشگاه مواد و انرژی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: میدان آرژانتین، خیابان الوند، انتهای کوچه جوین، مرکز آزمایشگاهی پژوهشگاه مواد و انرژی وبسایت دانشگاه: https://www.merc.ac.ir شماره تلفن: 88771627 - داخلی 923 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران