آرم مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در سال 1350 تاسیس شده است. در حال حاضر 200 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 523 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی است و تا کنون 14 همایش توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بتن الیافی» و «بتن خودتراکم» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
523
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
14 همایش
کل دانشجویان
200 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تاکنون 523 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 44 مقاله ژورنالی و 479 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 14 همایش توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 341 مقاله مشترک با 71 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در سال 1397 موضوع بتن الیافی و بتن خودتراکم می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بوده است.

اعضای هیأت علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
نام مرکز: مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: بزرگراه شیخ فضل‌ا..نوری، فاز 2 شهرک فرهنگیان، خیابان نارگل، خیابان شهید علی مروی، خیابان حکمت کدپستی : 1463917151 وبسایت دانشگاه: http://www.bhrc.ac.ir/ شماره تلفن: 88255942 - 6 شماره فکس: 88255941
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران