آرم مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1350 تاسیس شده است. در حال حاضر 200 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 994 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی است و تا کنون 20 همایش توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 168 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اساس تثبیت شده» و «اساس تثبیت شده» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
994
کل مقالات ISI
168 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
20 همایش
کل دانشجویان
200 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
1423 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تاکنون 994 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 228 مقاله ژورنالی و 766 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 168 مقاله توسط پژوهشگران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 20 همایش توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 728 مقاله مشترک با 106 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

شرکای علمی اصلی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در سال 1403 موضوع اساس تثبیت شده و اساس تثبیت شده می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در سال 1403 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بوده است.

طرح های پژوهشی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 1423 طرح پژوهشی توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

اساتید و اعضای هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
نام مرکز: مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: بزرگراه شیخ فضلا..نوری، فاز ۲ شهرک فرهنگیان، خیابان نارگل، خیابان شهید علی مروی، خیابان حکمت کدپستی : ۱۴۶۳۹۱۷۱۵۱ وبسایت دانشگاه: http://www.bhrc.ac.ir/ شماره تلفن: 88255942 - 6 شماره فکس: 88255941
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران