آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: همدان

شهر: ملاير

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در سال 1362 تاسیس شده است. در حال حاضر 12102 دانشجو و 198 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2482 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 5 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 106 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کارکنان» و «سازمان» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2482
کل مقالات ISI
106 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
5 همایش
کل دانشجویان
12102 نفر
کل اساتید
198 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر تاکنون 2482 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 65 مقاله ژورنالی و 2417 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 106 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 5 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين كنفرانس ملي حسابداري-مديريت و اقتصاد با رويكرد اشتغال پايدار و نقش آن در رشد صنعت

  دومين كنفرانس ملي حسابداري-مديريت و اقتصاد با رويكرد اشتغال پايدار و نقش آن در رشد صنعت

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش حسابداري،مديريت و اقتصاد با رويكرد پويايي اقتصاد ملي

  اولين همايش حسابداري،مديريت و اقتصاد با رويكرد پويايي اقتصاد ملي

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي معماري و شهرسازي (انديشه،نظريه ها و روش ها)

  اولين همايش ملي معماري و شهرسازي (انديشه،نظريه ها و روش ها)

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي جوشكاري صنعتي و نوين ساختمان

  اولين همايش ملي جوشكاري صنعتي و نوين ساختمان

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش سراسري فناوري اطلاعات و ارتباطات

  دومين همايش سراسري فناوري اطلاعات و ارتباطات

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 931 مقاله مشترک با 130 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در سال 1397 موضوع کارکنان و سازمان می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: همدان شهر: ملاير آدرس: بالاتر از پارک سیفیه - کدپستی : 6571961668 وبسایت دانشگاه: http://www.malayeriau.ac.ir/ شماره تلفن: 081-32227878-32228093-5 شماره فکس: 081-32228236
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران