دانشگاه ملایر در سال 1370 تاسیس شده است. در حال حاضر 6400 دانشجو و 180 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1475 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه ملایر صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 5 همایش توسط دانشگاه ملایر برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 917 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه ملایر را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه ملایر بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تبخیر» و «خاصیت آنتی باکتریال» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1475
کل مقالات ISI
917 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
5 همایش
کل دانشجویان
6400 نفر
کل اساتید
180 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه ملایر

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه ملایر را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه ملایر در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه ملایر

دانشگاه ملایر تاکنون 1475 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 122 مقاله ژورنالی و 1353 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه ملایر را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه ملایر نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه ملایر دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه ملایر

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 917 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه ملایر در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه ملایر را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه ملایر

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه ملایر را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 5 همایش توسط دانشگاه ملایر برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه ملایر ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه ملایر در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 806 مقاله مشترک با 141 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه ملایر با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه ملایر به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه ملایر در سال 1397 موضوع تبخیر و خاصیت آنتی باکتریال می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه ملایر در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه ملایر بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه ملایر
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه ملایر در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه ملایر
نام مرکز: دانشگاه ملایر نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: همدان شهر: ملاير آدرس: آدرس سازمان مرکزی:  کیلومتر 4 جاده ملایر - اراک - دانشگاه ملایر کدپستی: 95863-65719 --آدرس دانشکده عمران و معماری:  ملایر - بلوار پرستار - دانشکده عمران و معماری دانشگاه ملایر وبسایت دانشگاه: http://www.malayeru.ac.ir شماره تلفن: 081-(32355470,32355392,33339841,سازمان مرکزی) 081-(32233113-4 ) شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران