آرم دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری در سال 1367 تاسیس شده است. در حال حاضر 1500 دانشجو و 43 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 766 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «رادار» و «اختلالات نویزی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
766
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
1500 نفر
کل اساتید
43 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری تاکنون 766 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 110 مقاله ژورنالی و 656 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين همايش علمي و كاربردي الگوي مطلوب فرماندهي نظامي در چشم انداز تمدن نوين اسلامي

  دومين همايش علمي و كاربردي الگوي مطلوب فرماندهي نظامي در چشم انداز تمدن نوين اسلامي

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنفرانس ملي اويونيك ايران

  سومين كنفرانس ملي اويونيك ايران

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 534 مقاله مشترک با 111 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری در سال 1397 موضوع رادار و اختلالات نویزی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری
نام مرکز: دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران، میدان فتح، خیابان صفری، انتهای 20 متری شمشیری وبسایت دانشگاه: http://www.ssau.ac.ir شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران