آرم دانشگاه حکیم سبزواری

دانشگاه حکیم سبزواری

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خراسان رضوى

شهر: سبزوار

دانشگاه حکیم سبزواری در سال 1366 تاسیس شده است. در حال حاضر 9192 دانشجو و 674 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2719 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه حکیم سبزواری صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1492 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه حکیم سبزواری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تاریخ بیهقی» و «روایت» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2719
کل مقالات ISI
1492 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
9192 نفر
کل اساتید
674 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه حکیم سبزواری

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه حکیم سبزواری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه حکیم سبزواری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه حکیم سبزواری

دانشگاه حکیم سبزواری تاکنون 2719 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 293 مقاله ژورنالی و 2426 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه حکیم سبزواری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه حکیم سبزواری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه حکیم سبزواری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه حکیم سبزواری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1492 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه حکیم سبزواری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه حکیم سبزواری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه حکیم سبزواری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه حکیم سبزواری ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه حکیم سبزواری که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه حکیم سبزواری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1126 مقاله مشترک با 173 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه حکیم سبزواری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه حکیم سبزواری در سال 1397 موضوع تاریخ بیهقی و روایت می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه حکیم سبزواری در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه حکیم سبزواری بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه حکیم سبزواری

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه حکیم سبزواری
نام مرکز: دانشگاه حکیم سبزواری نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خراسان رضوى شهر: سبزوار آدرس: خراسان رضوی - سبزوار - توحید شهر- دانشگاه حکیم سبزواری- صندوق پستی 397 - کدپستی: 9617976487 وبسایت دانشگاه: http://www.hsu.ac.ir شماره تلفن: (051) 44410104 شماره فکس: (051) 44012607
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران