آرم سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در سال 1341 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 667 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کانه زایی طلا» و «کانی سازی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
667
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور تاکنون 667 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 14 مقاله ژورنالی و 653 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 536 مقاله مشترک با 85 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در سال 1397 موضوع کانه زایی طلا و کانی سازی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور بوده است.

اعضای هیأت علمی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور
نام مرکز: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: میدان آزادی، بلوار معراج - بعداز سازمان نقشه برداری کشور - سازمان زمین شناسی واکتشافات معدنی کشور وبسایت دانشگاه: http://www.gsi.ir/ شماره تلفن: ۶۶۰۷۰۵۳۲ - ۶۴۵۹۵ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران