آرم سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1341 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1333 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 13 همایش توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «میوسن» و «آلچه قشلاق» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1333
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
13 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور تاکنون 1333 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 524 مقاله ژورنالی و 809 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 13 همایش توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1320 مقاله مشترک با 127 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

شرکای علمی اصلی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در سال 1402 موضوع میوسن و آلچه قشلاق می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور بوده است.

طرح های پژوهشی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

اساتید و اعضای هیات علمی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور
نام مرکز: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: میدان آزادی، بلوار معراج - بعداز سازمان نقشه برداری کشور - سازمان زمین شناسی واکتشافات معدنی کشور وبسایت دانشگاه: http://www.gsi.ir/ شماره تلفن: ۶۶۰۷۰۵۳۲ - ۶۴۵۹۵ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران