آرم دانشگاه صدا و سیما

دانشگاه صدا و سیما

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه صدا و سیما در سال 1348 تاسیس شده است. در حال حاضر 900 دانشجو و 100 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 225 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه صدا و سیما صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه صدا و سیما برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صدا و سیما را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه صدا و سیما بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «شبکه های اجتماعی» و «پیام و پرداش پیام» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
225
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
900 نفر
کل اساتید
100 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه صدا و سیما

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صدا و سیما را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صدا و سیما در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صدا و سیما

دانشگاه صدا و سیما تاکنون 225 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 127 مقاله ژورنالی و 98 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صدا و سیما را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صدا و سیما نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صدا و سیما دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صدا و سیما

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صدا و سیما در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صدا و سیما را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صدا و سیما

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صدا و سیما را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه صدا و سیما برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين كنفرانس ملي و اولين كنفرانس بين المللي تحقيقات بازي هاي ديجيتال؛گرايش ها،فناوري ها و كاربردها

  دومين كنفرانس ملي و اولين كنفرانس بين المللي تحقيقات بازي هاي ديجيتال؛گرايش ها،فناوري ها و كاربردها

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين همايش بين‌المللي مديريت رسانه

  چهارمين همايش بين‌المللي مديريت رسانه

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه صدا و سیما ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه صدا و سیما که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صدا و سیما در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 76 مقاله مشترک با 30 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صدا و سیما با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صدا و سیما به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صدا و سیما در سال 1397 موضوع شبکه های اجتماعی و پیام و پرداش پیام می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه صدا و سیما در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه صدا و سیما
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه صدا و سیما در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه صدا و سیما
نام مرکز: دانشگاه صدا و سیما نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران، خیابان ولی عصر(عج)، ابتدای بزرگراه نیایش، دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران-صندوق پستی:  1746-19395 وبسایت دانشگاه: http://iribu.ac.ir شماره تلفن: 22168540-22014688-22168525 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران