آرم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: زنجان

شهر: زنجان

دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان یک دانشگاه دولتی در شهر زنجان، استان زنجان است. و در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 1458 دانشجو و 62 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 654 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 2614 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ریسک اعتباری» و «احتمال نکول» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
654
کل مقالات ISI
2614 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
1458 نفر
کل اساتید
62 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
A+

رتبه‌ دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان تاکنون 654 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 195 مقاله ژورنالی و 459 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2614 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  1
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  1
 • شرکتهای کارآفرین
  49
 • فعالان اکوسیستم
  51


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 411 مقاله مشترک با 98 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

شرکای علمی اصلی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در سال 1403 موضوع ریسک اعتباری و احتمال نکول می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در سال 1403 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان
نام مرکز: دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: زنجان شهر: زنجان آدرس: زنجان ،بلوار استاد یوسف ثبوتی، پلاک ۴۴۴ دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان   صندوق پستی ۱۱۵۹-۴۵۱۹۵ ۶۶۷۳۱-۴۵۱۳۷ وبسایت دانشگاه: http://www.iasbs.ac.ir شماره تلفن: 024-33151-33155095-33155047 شماره فکس: 024-33155142
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران