آرم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: زنجان

شهر: زنجان

دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 1458 دانشجو و 62 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 292 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 2213 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ارزیابی پیامد» و «محیط زیست» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
292
کل مقالات ISI
2213 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1458 نفر
کل اساتید
62 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان تاکنون 292 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 24 مقاله ژورنالی و 268 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2213 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 148 مقاله مشترک با 44 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در سال 1397 موضوع ارزیابی پیامد و محیط زیست می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان
نام مرکز: دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: زنجان شهر: زنجان آدرس: زنجان ،بلوار استاد یوسف ثبوتی، پلاک 444 دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان   صندوق پستی 1159-45195 66731-45137 وبسایت دانشگاه: http://www.iasbs.ac.ir شماره تلفن: 024-33151-33155095-33155047 شماره فکس: 024-33155142
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران