آرم مجتمع آموزش عالی گناباد

مجتمع آموزش عالی گناباد

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خراسان رضوی

شهر: گناباد

مجتمع آموزش عالی گناباد یک دانشگاه دولتی در شهر گناباد، استان خراسان رضوی است. و در سال 1389 تاسیس شده است. در حال حاضر 2400 دانشجو و 97 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 598 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مجتمع آموزش عالی گناباد صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط مجتمع آموزش عالی گناباد برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 113 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مجتمع آموزش عالی گناباد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران مجتمع آموزش عالی گناباد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «خود» و «بهینه سازی قابلیت اطمینان» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
598
کل مقالات ISI
113 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
2400 نفر
کل اساتید
97 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مجتمع آموزش عالی گناباد

نمودار مقابل رتبه (Rank) مجتمع آموزش عالی گناباد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مجتمع آموزش عالی گناباد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مجتمع آموزش عالی گناباد

مجتمع آموزش عالی گناباد تاکنون 598 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 165 مقاله ژورنالی و 433 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مجتمع آموزش عالی گناباد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مجتمع آموزش عالی گناباد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مجتمع آموزش عالی گناباد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مجتمع آموزش عالی گناباد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 113 مقاله توسط پژوهشگران مجتمع آموزش عالی گناباد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مجتمع آموزش عالی گناباد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مجتمع آموزش عالی گناباد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مجتمع آموزش عالی گناباد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط مجتمع آموزش عالی گناباد برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران مجتمع آموزش عالی گناباد ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای مجتمع آموزش عالی گناباد که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری مجتمع آموزش عالی گناباد
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مجتمع آموزش عالی گناباد با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مجتمع آموزش عالی گناباد شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مجتمع آموزش عالی گناباد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 393 مقاله مشترک با 86 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مجتمع آموزش عالی گناباد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مجتمع آموزش عالی گناباد

شرکای علمی اصلی مجتمع آموزش عالی گناباد طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مجتمع آموزش عالی گناباد ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی مجتمع آموزش عالی گناباد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مجتمع آموزش عالی گناباد در سال 1402 موضوع خود و بهینه سازی قابلیت اطمینان می باشد.

طرح های پژوهشی مجتمع آموزش عالی گناباد*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مجتمع آموزش عالی گناباد به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط مجتمع آموزش عالی گناباد انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مجتمع آموزش عالی گناباد

اساتید و اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی گناباد که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی مجتمع آموزش عالی گناباد

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مجتمع آموزش عالی گناباد
نام مرکز: مجتمع آموزش عالی گناباد نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خراسان رضوی شهر: گناباد آدرس: گناباد- چهارراه شهدا - جنب دادگستری - مجتمع آموزش عالی گناباد - کدپستی: ۹۶۹۱۶۴۴۹۱۵ وبسایت دانشگاه: http://gonabad.ac.ir/ شماره تلفن: 57229702 شماره فکس: 57252969
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران