آرم مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: البرز

شهر: کرج

مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر کرج، استان البرز است. و در سال 1338 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 526 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 28 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سوخت و ساز اتیلن» و «پراکسیدهیدروژن» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
526
کل مقالات ISI
28 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
300 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

نمودار مقابل رتبه (Rank) مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال تاکنون 526 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 169 مقاله ژورنالی و 357 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 28 مقاله توسط پژوهشگران مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 458 مقاله مشترک با 98 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

شرکای علمی اصلی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال در سال 1402 موضوع سوخت و ساز اتیلن و پراکسیدهیدروژن می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال بوده است.

طرح های پژوهشی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 300 طرح پژوهشی توسط مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

اساتید و اعضای هیات علمی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال
نام مرکز: مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: البرز شهر: کرج آدرس: کرج، بلوار نبوت، نبش کلکسیون، موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال وبسایت دانشگاه: http://www.spcri.ir/ شماره تلفن: 026-32754071 شماره فکس: 026-32740333
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران