آرم مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم)

مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم)

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: سمنان

شهر: دامغان

مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) در سال 1372 تاسیس شده است. در حال حاضر 6 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1395 پژوهشگران مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «الگو» و «مزارع خانوادگی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
6 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم)

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم)

مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) تاکنون 2 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 0 مقاله ژورنالی و 2 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1 مقاله مشترک با 1 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1395 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) در سال 1395 موضوع الگو و مزارع خانوادگی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) در سال 1395 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) بوده است.

اعضای هیأت علمی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم)
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم)
نام مرکز: مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی دامغان (رسول اکرم) نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: سمنان شهر: دامغان آدرس: وبسایت دانشگاه: http://damghan.itvhe.ac.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران