آرم دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: مازندران

شهر: ساری

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری یک دانشگاه دولتی در شهر ساری، استان مازندران است. و در سال 1353 تاسیس شده است. در حال حاضر 3500 دانشجو و 237 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 9647 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری صاحب امتیاز و ناشر 8 مجله تخصصی است و تا کنون 17 همایش توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1444 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کاغذ آنتی باکتریال» و «کاغذ آنتی باکتریال» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
9647
کل مقالات ISI
1444 مقاله
کل مجلات
8 ژورنال
کل کنفرانسها
17 همایش
کل دانشجویان
3500 نفر
کل اساتید
237 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری تاکنون 9647 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 3103 مقاله ژورنالی و 6544 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1444 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 17 همایش توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ناشر 8 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 5262 مقاله مشترک با 276 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

شرکای علمی اصلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سال 1403 موضوع کاغذ آنتی باکتریال و کاغذ آنتی باکتریال می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
نام مرکز: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مازندران شهر: ساری آدرس: ساری – کیلومتر ۹ جاده دریا- دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری – کدپستی ۴۸۱۸۱۶۸۹۸۴  - صندوق پستی ۵۷۸ وبسایت دانشگاه: http://sanru.ac.ir شماره تلفن: 011-33687901-5 ,33687574-6 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران