آرم پژوهشکده میگوی کشور

پژوهشکده میگوی کشور

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: بوشهر

شهر: بوشهر

پژوهشکده میگوی کشور در سال 1356 تاسیس شده است. در حال حاضر 12 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 70 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشکده میگوی کشور صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط پژوهشکده میگوی کشور برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 31 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشکده میگوی کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشکده میگوی کشور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «گرمایش جهانی» و «بیماری ویبریوزیس» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
70
کل مقالات ISI
31 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
12 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشکده میگوی کشور

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشکده میگوی کشور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشکده میگوی کشور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشکده میگوی کشور

پژوهشکده میگوی کشور تاکنون 70 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2 مقاله ژورنالی و 68 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشکده میگوی کشور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشکده میگوی کشور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشکده میگوی کشور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشکده میگوی کشور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 31 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشکده میگوی کشور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشکده میگوی کشور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشکده میگوی کشور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشکده میگوی کشور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط پژوهشکده میگوی کشور برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشکده میگوی کشور ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشکده میگوی کشور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 44 مقاله مشترک با 21 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشکده میگوی کشور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشکده میگوی کشور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشکده میگوی کشور در سال 1397 موضوع گرمایش جهانی و بیماری ویبریوزیس می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشکده میگوی کشور در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشکده میگوی کشور بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشکده میگوی کشور
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشکده میگوی کشور در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشکده میگوی کشور
نام مرکز: پژوهشکده میگوی کشور نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: بوشهر شهر: بوشهر آدرس: وبسایت دانشگاه: http://isrc.ifro.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران