آرم سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: البرز

شهر: كرج

سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 50 دانشجو و 54 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 407 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 453 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «خواص مکانیکی» و «غنی شده» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
407
کل مقالات ISI
453 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
50 نفر
کل اساتید
54 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد تاکنون 407 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 27 مقاله ژورنالی و 380 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 453 مقاله توسط پژوهشگران سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 218 مقاله مشترک با 77 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در سال 1397 موضوع خواص مکانیکی و غنی شده می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد بوده است.

اعضای هیأت علمی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد
نام مرکز: سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: البرز شهر: كرج آدرس: کرج - شهر صنعتی - میدان استاندارد - سازمان ملی استاندارد ایران - پژوهشگاه استاندارد وبسایت دانشگاه: http://www.standard.ac.ir/ شماره تلفن: 026-32806031-8 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران