آرم سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: البرز

شهر: کرج

سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد یک پژوهشگاه دولتی در شهر کرج، استان البرز است. و در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 50 دانشجو و 54 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 736 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 505 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1400 پژوهشگران سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «استاندارد» و «تصفیه پساب» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
736
کل مقالات ISI
505 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
50 نفر
کل اساتید
54 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد تاکنون 736 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 115 مقاله ژورنالی و 621 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 505 مقاله توسط پژوهشگران سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 450 مقاله مشترک با 115 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

شرکای علمی اصلی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1400 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در سال 1400 موضوع استاندارد و تصفیه پساب می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در سال 1400 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد بوده است.

طرح های پژوهشی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

اساتید و اعضای هیات علمی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد
نام مرکز: سازمان ملی استاندارد - پژوهشگاه استاندارد نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: البرز شهر: کرج آدرس: کرج - شهر صنعتی - میدان استاندارد - سازمان ملی استاندارد ایران - پژوهشگاه استاندارد وبسایت دانشگاه: http://www.standard.ac.ir/ شماره تلفن: 026-32806031-8 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران