آرم موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: آذربایجان شرقی

شهر: تبریز

موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) یک موسسه غیرانتفاعی در شهر تبریز، استان آذربایجان شرقی است. و در سال 1375 تاسیس شده است. در حال حاضر 1900 دانشجو و 140 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 321 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 53 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «طراحی معماری» و «مسئولیت پذیری اجتماعی در ارتباط با نهادهای موجود در جامعه» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
321
کل مقالات ISI
53 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1900 نفر
کل اساتید
140 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تاکنون 321 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 29 مقاله ژورنالی و 292 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 53 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 220 مقاله مشترک با 64 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

شرکای علمی اصلی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) در سال 1402 موضوع طراحی معماری و مسئولیت پذیری اجتماعی در ارتباط با نهادهای موجود در جامعه می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) بوده است.

طرح های پژوهشی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص)
نام مرکز: موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: آذربایجان شرقی شهر: تبریز آدرس: خیابان راه‌آهن - بعد از تقاطع دامپزشکی (خطیب) - پلاک 1283-کدپستی: 5183918993 وبسایت دانشگاه: http://www.ucna.ac.ir/ شماره تلفن: 041-34421999 - 34429990-8 شماره فکس: 041-34442095
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران