آرم موسسه آموزش عالی فردوس مشهد

موسسه آموزش عالی فردوس مشهد

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: خراسان رضوى

شهر: مشهد

موسسه آموزش عالی فردوس مشهد در سال 1384 تاسیس شده است. در حال حاضر 2900 دانشجو و 240 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 169 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی فردوس مشهد صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط موسسه آموزش عالی فردوس مشهد برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی فردوس مشهد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی فردوس مشهد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «صنایع دستی» و «تجارت الکترونیک» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
169
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
2900 نفر
کل اساتید
240 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی فردوس مشهد

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی فردوس مشهد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی فردوس مشهد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی فردوس مشهد

موسسه آموزش عالی فردوس مشهد تاکنون 169 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 3 مقاله ژورنالی و 166 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی فردوس مشهد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی فردوس مشهد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی فردوس مشهد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی فردوس مشهد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی فردوس مشهد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی فردوس مشهد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی فردوس مشهد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی فردوس مشهد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط موسسه آموزش عالی فردوس مشهد برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين همايش ملي مديريت، حسابداري و كسب و كار الكترونيكي با رويكرد اقتصاد مقاومتي

  دومين همايش ملي مديريت، حسابداري و كسب و كار الكترونيكي با رويكرد اقتصاد مقاومتي

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي خراسان در شكوفايي هنر و معماري ايراني اسلامي

  دومين همايش ملي خراسان در شكوفايي هنر و معماري ايراني اسلامي

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي مديريت و كسب و كار الكترونيكي با رويكرد اقتصاد مقاومتي

  همايش ملي مديريت و كسب و كار الكترونيكي با رويكرد اقتصاد مقاومتي

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي نقش خراسان درشكوفايي هنر اسلامي

  همايش ملي نقش خراسان درشكوفايي هنر اسلامي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی فردوس مشهد ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی فردوس مشهد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 109 مقاله مشترک با 25 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی فردوس مشهد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی فردوس مشهد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی فردوس مشهد در سال 1397 موضوع صنایع دستی و تجارت الکترونیک می باشد.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی فردوس مشهد
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی فردوس مشهد در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان موسسه آموزش عالی فردوس مشهد
 • علیرضا صادقیه
  علیرضا صادقیه دانشجوی کارشناسی ارشد معماری داخلی موسسه آموزش عالی فردوس مشهد
ارتباط با موسسه آموزش عالی فردوس مشهد
نام مرکز: موسسه آموزش عالی فردوس مشهد نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: خراسان رضوى شهر: مشهد آدرس: مشهد بلوار شهید کلاهدوز ; کلاهدوز 30 ; موسسه آموزش عالی فردوس وبسایت دانشگاه: http://ferdowsmashhad.ac.ir/ شماره تلفن: 051- 37291114-5 شماره فکس: 051- 37264134
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران