آرم دانشگاه هنر تهران

دانشگاه هنر تهران

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه هنر تهران در سال 1358 تاسیس شده است. در حال حاضر 5000 دانشجو و 157 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 696 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه هنر تهران صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه هنر تهران برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه هنر تهران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه هنر تهران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «توسعه پایدار» و «قاجار» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
696
کل مقالات ISI
1 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
5000 نفر
کل اساتید
157 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه هنر تهران

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه هنر تهران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه هنر تهران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه هنر تهران

دانشگاه هنر تهران تاکنون 696 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 104 مقاله ژورنالی و 592 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه هنر تهران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه هنر تهران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه هنر تهران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه هنر تهران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه هنر تهران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه هنر تهران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه هنر تهران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه هنر تهران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه هنر تهران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه هنر تهران ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه هنر تهران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 454 مقاله مشترک با 96 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه هنر تهران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه هنر تهران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه هنر تهران در سال 1397 موضوع توسعه پایدار و قاجار می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه هنر تهران در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه هنر تهران بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه هنر تهران

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه هنر تهران
ارتباط با دانشگاه هنر تهران
نام مرکز: دانشگاه هنر تهران نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران خیابان حافظ خیابان شهید سرهنگ سخایی بعد از تقاطع ۳۰ تیر شماره ۵۶ -کد پستی : ۱۱۳۶۸۱۳۵۱۸ وبسایت دانشگاه: http://www.art.ac.ir شماره تلفن: ۶۶۷۳۳۴۰۱-۵  شماره فکس: ۶۶۷۲۸۰۰۰
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران