آرم دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)

دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) یک دانشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است و در سال 1392 تاسیس شده است. در حال حاضر 290 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 136 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «آرایه میکروفنی» و «الگوریتم برنامه ریزی پویا» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
136
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
290 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)

دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) تاکنون 136 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 15 مقاله ژورنالی و 121 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 69 مقاله مشترک با 28 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)

شرکای علمی اصلی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در سال 1397 موضوع آرایه میکروفنی و الگوریتم برنامه ریزی پویا می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)
نام مرکز: دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران- اتوبان بسیج- قصر فیروزه دو- ابتدای خیابان رحیمی - دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)- وبسایت دانشگاه: http://khadu.aja.ir/ شماره تلفن: 021-33228565 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران