آرم مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: خوزستان

شهر: اهواز

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان یک پژوهشگاه دولتی در شهر اهواز، استان خوزستان است. و در سال 1359 تاسیس شده است. در حال حاضر 1500 دانشجو و 46 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 15 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1400 پژوهشگران مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مترو» و «کنترل» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
15
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1500 نفر
کل اساتید
46 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
26 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

نمودار مقابل رتبه (Rank) مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان تاکنون 15 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 14 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 25 مقاله مشترک با 16 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

شرکای علمی اصلی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1400 محورهای اصلی مقالات علمی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان در سال 1400 موضوع مترو و کنترل می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان در سال 1400 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان بوده است.

طرح های پژوهشی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 26 طرح پژوهشی توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

اساتید و اعضای هیات علمی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان
نام مرکز: مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: خوزستان شهر: اهواز آدرس: اتوبان گلستان - بین همدان و کاشان - صندوق پستی 173-61335 وبسایت دانشگاه: http://kwphc.ir شماره تلفن: 061-33347245 شماره فکس: 06133343126
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران