آرم دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: فارس

شهر: گراش

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در سال 1368 تاسیس شده است. در حال حاضر 130 دانشجو و 20 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 20 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کیفیت» و «آموزش بالینی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
20
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
130 نفر
کل اساتید
20 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش تاکنون 20 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 19 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
 • پوستر کنفرانس

  بررسی پیامدهای مادری و نوزادی در مادران باردار مبتلا به تالاسمی مینور: مطالعه مروری

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بررسی تاثیر 8 هفته برنامه بازتوانی قلب بر روی کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سکته قلبی: مرور سیستماتیک

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بررسی نقش عوامل روانشناختی مثبت در کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان: مرور سیستماتیک

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بررسی تاثیر تمرینات نوروفیدبک بر توانبخشی حرکتی بیماران با آسیب مغزی: مرور سیستماتیک

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بررسی تاثیر تمرینات پیلاتس بر کارکردهای شناختی، روانی و حرکتی بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس: مرور سیستماتیک

  نمایش مقاله
نمودار مقالات بین‌المللی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 9 مقاله مشترک با 4 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در سال 1397 موضوع کیفیت و آموزش بالینی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش
نام مرکز: دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: فارس شهر: گراش آدرس: بلوار امام حسین(ع) – بلوار دانشجو – دانشکده علوم پزشکی گراش کدپستی: ۵۸۶۶۶ – ۷۴۴۱۷ وبسایت دانشگاه: http://gerums.ac.ir شماره تلفن: ۰۷۱- ۵۲۴۵۲۳۳۹ -۵۲۴۴۸۱۰۱-۹ شماره فکس: 071-۵۲۴۵۲۳۳۵
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران