آرم دانشگاه علم و هنر یزد

دانشگاه علم و هنر یزد

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: يزد

شهر: يزد

دانشگاه علم و هنر یزد در سال 1375 تاسیس شده است. در حال حاضر 5980 دانشجو و 520 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 942 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علم و هنر یزد صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 2 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علم و هنر یزد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علم و هنر یزد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «نیوزوم» و «سرمایه گذاری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
942
کل مقالات ISI
2 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
5980 نفر
کل اساتید
520 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علم و هنر یزد

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علم و هنر یزد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علم و هنر یزد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علم و هنر یزد

دانشگاه علم و هنر یزد تاکنون 942 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 31 مقاله ژورنالی و 911 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علم و هنر یزد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علم و هنر یزد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علم و هنر یزد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علم و هنر یزد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علم و هنر یزد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علم و هنر یزد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علم و هنر یزد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علم و هنر یزد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه علم و هنر یزد برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علم و هنر یزد ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علم و هنر یزد که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علم و هنر یزد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 704 مقاله مشترک با 74 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علم و هنر یزد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علم و هنر یزد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علم و هنر یزد در سال 1397 موضوع نیوزوم و سرمایه گذاری می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و هنر یزد

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علم و هنر یزد
ارتباط با دانشگاه علم و هنر یزد
نام مرکز: دانشگاه علم و هنر یزد نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: يزد شهر: يزد آدرس: آدرس ستاد مرکزی: یزد - بلوار دانشجو -  دانشگاه علم وهنر وبسایت دانشگاه: http://sau.ac.ir شماره تلفن: 035-38264080-9,38264094-38264092 شماره فکس: 035-38264094,38264092
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران