آرم دانشگاه علم و هنر یزد

دانشگاه علم و هنر یزد

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: یزد

شهر: یزد

دانشگاه علم و هنر یزد یک موسسه غیرانتفاعی در شهر یزد، استان یزد است. و در سال 1375 تاسیس شده است. در حال حاضر 5980 دانشجو و 520 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2105 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علم و هنر یزد صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 15 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علم و هنر یزد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران دانشگاه علم و هنر یزد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «دانش آموزان» و «اعتیاد به اینترنت» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2105
کل مقالات ISI
15 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
5980 نفر
کل اساتید
520 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه علم و هنر یزد

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علم و هنر یزد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علم و هنر یزد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علم و هنر یزد

دانشگاه علم و هنر یزد تاکنون 2105 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 293 مقاله ژورنالی و 1812 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علم و هنر یزد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علم و هنر یزد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علم و هنر یزد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علم و هنر یزد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 15 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علم و هنر یزد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علم و هنر یزد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  Exploring the cancer-testis antigen BORIS to design a novel multi-epitope vaccine against breast cancer based on immunoinformatics approaches.

 • پوستر کنفرانس

  A Cross-Sectional Study on Cognitive Errors and Obsessive-Compulsive Disorders among Young People During the Outbreak of Coronavirus Disease 2019.

 • پوستر کنفرانس

  Exploring the out of sight antigens of SARS-CoV-2 to design a candidate multi-epitope vaccine by utilizing immunoinformatics approaches.

 • پوستر کنفرانس

  Investigation of the relationship between occupational cognitive failures and work-related accidents in heavy equipment operators of Shahid Rajaee port complex.

 • پوستر کنفرانس

  The effect of vitamin C on the gene expression profile of sperm protamines in the male partners of couples with recurrent pregnancy loss: A randomized clinical trial.

همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علم و هنر یزد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علم و هنر یزد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه علم و هنر یزد برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علم و هنر یزد ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علم و هنر یزد که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علم و هنر یزد
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علم و هنر یزد با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه علم و هنر یزد شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علم و هنر یزد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1516 مقاله مشترک با 154 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علم و هنر یزد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه علم و هنر یزد

شرکای علمی اصلی دانشگاه علم و هنر یزد طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه علم و هنر یزد ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علم و هنر یزد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علم و هنر یزد در سال 1402 موضوع دانش آموزان و اعتیاد به اینترنت می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علم و هنر یزد در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علم و هنر یزد بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه علم و هنر یزد*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه علم و هنر یزد به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه علم و هنر یزد انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه علم و هنر یزد

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و هنر یزد که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه علم و هنر یزد
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه علم و هنر یزد در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و هنر یزد

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه علم و هنر یزد
نام مرکز: دانشگاه علم و هنر یزد نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: یزد شهر: یزد آدرس: آدرس ستاد مرکزی: یزد - بلوار دانشجو -  دانشگاه علم وهنر وبسایت دانشگاه: http://sau.ac.ir شماره تلفن: 035-38264080-9,38264094-38264092 شماره فکس: 035-38264094,38264092
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران