آرم دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: خراسان رضوى

شهر: تربت جام

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام در سال 1381 تاسیس شده است. در حال حاضر 118 دانشجو و 12 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 34 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تربت جام» و «تاخیر در تشخیص» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
34
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
118 نفر
کل اساتید
12 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام تاکنون 34 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 0 مقاله ژورنالی و 34 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
 • پوستر کنفرانس

  بررسی ارتباط سبک فرزند پروری سهل گیر با گفتگوی جنسی میان مادر دختر نوجوان

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  Determination of Clinical Prognostic Factors on the Survival of Patients with Gastric Cancer in Yazd Province using Multivariate Analysis; a survival study

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بررسی ارتباط بین شاخص توده بدنی مادر در ابتدای بارداری با وزن گیری مادر در حین بارداری و وزن نوزاد هنگام تولد بین سال های 1392-1396 در شهر تربت جام

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بررسی وضعیت ضدعفونی و انگل زدایی سبزیجات در خانوارهای شهرستان تربت جام در سال 1397

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  تعیین یکساله میزان بروز استاندارد شده سنی سرطان های شایع در شهرستان تربت جام

  نمایش مقاله
نمودار مقالات بین‌المللی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 24 مقاله مشترک با 10 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام در سال 1397 موضوع تربت جام و تاخیر در تشخیص می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام
نام مرکز: دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت جام نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: خراسان رضوى شهر: تربت جام آدرس: خیابان شهید بهشتی، دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی وبسایت دانشگاه: http://trjums.ac.ir شماره تلفن: 051-52524520 شماره فکس: 051-52522791
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران