آرم دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: کرمان

شهر: رفسنجان

دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در سال 1369 تاسیس شده است. در حال حاضر 9300 دانشجو و 390 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2196 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 1211 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «پسته» و «شوری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2196
کل مقالات ISI
1211 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
9300 نفر
کل اساتید
390 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان تاکنون 2196 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 279 مقاله ژورنالی و 1917 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1211 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1150 مقاله مشترک با 153 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در سال 1397 موضوع پسته و شوری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
نام مرکز: دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: کرمان شهر: رفسنجان آدرس: ایران - کرمان - رفسنجان -میدان امام خمینی- دانشگاه ولی‌عصر(عج)-صندوق پستی 518 وبسایت دانشگاه: http://www.vru.ac.ir شماره تلفن: 034-31312309,31312307 شماره فکس: 034-31312295,31312294
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران