آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: کرمان

شهر: کرمان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) یک دانشگاه آزاد در شهر کرمان، استان کرمان است. و در سال 1361 تاسیس شده است. در حال حاضر 17750 دانشجو و 250 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 9673 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) صاحب امتیاز و ناشر 4 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 2336 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «DEVELOPMENT» و «DEVELOPMENT» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
9673
کل مقالات ISI
2336 مقاله
کل مجلات
4 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
17750 نفر
کل اساتید
250 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) تاکنون 9673 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1649 مقاله ژورنالی و 8024 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2336 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) ناشر 4 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 5575 مقاله مشترک با 389 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)

شرکای علمی اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) در سال 1403 موضوع DEVELOPMENT و DEVELOPMENT می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان)
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی (کرمان) نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: کرمان شهر: کرمان آدرس: کرمان، بلوار ولیعصر(عج)،دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاج قاسم سلیمانی(کرمان)، کد پستی: ۷۶۳۵۱۳۱۱۶۷ وبسایت دانشگاه: http://www.iauk.ac.ir شماره تلفن: 03433212893 شماره فکس: 034-33210051
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران