آرم دانشگاه علم و صنعت ایران

دانشگاه علم و صنعت ایران

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه علم و صنعت ایران در سال 1308 تاسیس شده است. در حال حاضر 10837 دانشجو و 608 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 18224 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علم و صنعت ایران صاحب امتیاز و ناشر 15 مجله تخصصی است و تا کنون 61 همایش توسط دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 16781 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علم و صنعت ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «شبیه سازی» و «بهینه سازی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
18224
کل مقالات ISI
16781 مقاله
کل مجلات
15 ژورنال
کل کنفرانسها
61 همایش
کل دانشجویان
10837 نفر
کل اساتید
608 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علم و صنعت ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علم و صنعت ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علم و صنعت ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علم و صنعت ایران

دانشگاه علم و صنعت ایران تاکنون 18224 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1444 مقاله ژورنالی و 16780 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علم و صنعت ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علم و صنعت ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علم و صنعت ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علم و صنعت ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 16781 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علم و صنعت ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علم و صنعت ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علم و صنعت ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 61 همایش توسط دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علم و صنعت ایران ناشر 15 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علم و صنعت ایران که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علم و صنعت ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 8180 مقاله مشترک با 364 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علم و صنعت ایران در سال 1397 موضوع شبیه سازی و بهینه سازی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران
ارتباط با دانشگاه علم و صنعت ایران
نام مرکز: دانشگاه علم و صنعت ایران نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران - میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ایران - دبیرخانه مرکزی-کد پستی: 1684613114 -صندوق پستی: 163- 16765 وبسایت دانشگاه: http://www.iust.ac.ir شماره تلفن: 77451500-9- 50-77240540 شماره فکس: 77240406 - 77209072
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران