آرم پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در سال 1388 تاسیس شده است. در حال حاضر 9 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 282 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 443 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «جریان کشندی» و «سامانه مهار» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
282
کل مقالات ISI
443 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
9 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی تاکنون 282 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 14 مقاله ژورنالی و 268 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 443 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين همايش بين المللي اقيانوس شناسي غرب آسيا

  اولين همايش بين المللي اقيانوس شناسي غرب آسيا

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس بين المللي علوم دريايي و جوي: محيط زيست، انرژي هاي تجديد پذير

  اولين كنفرانس بين المللي علوم دريايي و جوي: محيط زيست، انرژي هاي تجديد پذير

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 221 مقاله مشترک با 52 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در سال 1397 موضوع جریان کشندی و سامانه مهار می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی
نام مرکز: پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان دکتر فاطمی غربی، خیابان شهید اعتمادزاده، شماره 3- کد پستی: 1411813389 وبسایت دانشگاه: http://www.inio.ac.ir شماره تلفن: 66944873-5 شماره فکس: 66944869
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران