آرم پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1388 تاسیس شده است. در حال حاضر 9 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 456 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 561 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1401 پژوهشگران پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «دریای خزر» و «خلیج فارس» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
456
کل مقالات ISI
561 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
9 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی تاکنون 456 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 137 مقاله ژورنالی و 319 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 561 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نمودار روبرو شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.نمودار روبرو شامل دو سری داده است. نمودار روبرو شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.نمودار روبرو شامل دو سری داده است.

    تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 395 مقاله مشترک با 79 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

شرکای علمی اصلی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1401 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در سال 1401 موضوع دریای خزر و خلیج فارس می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در سال 1401 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بوده است.

طرح های پژوهشی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی
نام مرکز: پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان دکتر فاطمی غربی، خیابان شهید اعتمادزاده، شماره 3- کد پستی: 1411813389 وبسایت دانشگاه: http://www.inio.ac.ir شماره تلفن: 66944873-5 شماره فکس: 66944869
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران