آرم موسسه عالی آموزش بانکداری ایران

موسسه عالی آموزش بانکداری ایران

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

موسسه عالی آموزش بانکداری ایران یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1342 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 122 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه عالی آموزش بانکداری ایران صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 5 همایش توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزار شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه عالی آموزش بانکداری ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران موسسه عالی آموزش بانکداری ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سپرده بانکی» و «نقدینگی تجهیز منابع وجوه» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
122
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
5 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه عالی آموزش بانکداری ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه عالی آموزش بانکداری ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران

موسسه عالی آموزش بانکداری ایران تاکنون 122 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 66 مقاله ژورنالی و 56 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه عالی آموزش بانکداری ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه عالی آموزش بانکداری ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه عالی آموزش بانکداری ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه عالی آموزش بانکداری ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 5 همایش توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران موسسه عالی آموزش بانکداری ایران ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای موسسه عالی آموزش بانکداری ایران که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری موسسه عالی آموزش بانکداری ایران
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 110 مقاله مشترک با 48 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران

شرکای علمی اصلی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه عالی آموزش بانکداری ایران ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در سال 1403 موضوع سپرده بانکی و نقدینگی تجهیز منابع وجوه می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در سال 1403 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه عالی آموزش بانکداری ایران بوده است.

طرح های پژوهشی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه عالی آموزش بانکداری ایران به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه عالی آموزش بانکداری ایران
نام مرکز: موسسه عالی آموزش بانکداری ایران نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: پاسداران- ایستگاه ضرابخانه- پلاک 195 وبسایت دانشگاه: http://www.ibi.ac.ir/ شماره تلفن: 22881701 شماره فکس: 22849089
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران