آرم موسسه آموزش عالی خاوران

موسسه آموزش عالی خاوران

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: خراسان رضوى

شهر: مشهد

موسسه آموزش عالی خاوران در سال 1384 تاسیس شده است. در حال حاضر 332 دانشجو و 2454 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1020 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی خاوران صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 28 همایش توسط موسسه آموزش عالی خاوران برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی خاوران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی خاوران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «هویت» و «تعرفه آب» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1020
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
28 همایش
کل دانشجویان
332 نفر
کل اساتید
2454 نفر
مساحت (مترمربع)
39,800
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی خاوران

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی خاوران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی خاوران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی خاوران

موسسه آموزش عالی خاوران تاکنون 1020 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 6 مقاله ژورنالی و 1014 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی خاوران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی خاوران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی خاوران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی خاوران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی خاوران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی خاوران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی خاوران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی خاوران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 28 همایش توسط موسسه آموزش عالی خاوران برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفتهاي علوم و تكنولوژي

  دهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفتهاي علوم و تكنولوژي

  مشاهده جزئیات
 • نهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفتهاي علوم و تكنولوژي

  نهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفتهاي علوم و تكنولوژي

  مشاهده جزئیات
 • سيزدهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفت هاي علوم و تكنولوژي:سرزمين پايدار، پژوهش هاي نوين در مهندسي برق و پزشكي

  سيزدهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفت هاي علوم و تكنولوژي:سرزمين پايدار، پژوهش هاي نوين در مهندسي برق و پزشكي

  مشاهده جزئیات
 • سيزدهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفت هاي علوم و تكنولوژي: علوم وفنون دريايي

  سيزدهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفت هاي علوم و تكنولوژي: علوم وفنون دريايي

  مشاهده جزئیات
 • سيزدهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفت هاي علوم و تكنولوژي:سرزمين پايدار،مهندسي عمران و محيط زيست

  سيزدهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفت هاي علوم و تكنولوژي:سرزمين پايدار،مهندسي عمران و محيط زيست

  مشاهده جزئیات
 • سيزدهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفت هاي علوم و تكنولوژي:سرزمين پايدار، معماري و شهرسازي

  سيزدهمين سمپوزيوم بين المللي پيشرفت هاي علوم و تكنولوژي:سرزمين پايدار، معماري و شهرسازي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی خاوران ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی خاوران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 565 مقاله مشترک با 75 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی خاوران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی خاوران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی خاوران در سال 1397 موضوع هویت و تعرفه آب می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی خاوران در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی خاوران بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی خاوران

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی خاوران
نام مرکز: موسسه آموزش عالی خاوران نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: خراسان رضوى شهر: مشهد آدرس: بزرگراه امام علی (ع) - بلوار شهید رفیعی - خیابان فلاحی 4 - برادران حسینی 12 وبسایت دانشگاه: http://beta.khi.ac.ir/ شماره تلفن: 05135230690-05135224252 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران