آرم موسسه آموزش عالی خاوران

موسسه آموزش عالی خاوران

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: خراسان رضوی

شهر: مشهد

موسسه آموزش عالی خاوران یک موسسه غیرانتفاعی در شهر مشهد، استان خراسان رضوی است. و در سال 1384 تاسیس شده است. در حال حاضر 332 دانشجو و 2454 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1320 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی خاوران صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 40 همایش توسط موسسه آموزش عالی خاوران برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 5 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی خاوران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران موسسه آموزش عالی خاوران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «پروژه های عمرانی» و «پروژه های پل سازی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1320
کل مقالات ISI
5 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
40 همایش
کل دانشجویان
332 نفر
کل اساتید
2454 نفر
مساحت (مترمربع)
39,800
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه آموزش عالی خاوران

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی خاوران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی خاوران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی خاوران

موسسه آموزش عالی خاوران تاکنون 1320 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 48 مقاله ژورنالی و 1272 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی خاوران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی خاوران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی خاوران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی خاوران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 5 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی خاوران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی خاوران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  The effect of antecedent-conditioning high-intensity interval training on BDNF regulation through PGC-1α pathway following cerebral ischemia.

 • پوستر کنفرانس

  Flow simulation of dam break and determining flooding zones using MIKE 21

 • پوستر کنفرانس

  Crime detector system on the basis of stress assessment utilizing photoplethysmograph and galvanic skin response signals

 • پوستر کنفرانس

  Correction to: Seismic control of buildings with active tuned mass damper through interval type-2 fuzzy logic controller including soil–structure interaction (Asian Journal of Civil Engineering, (2018), 19, 2, (177-188), 10.1007/s42107-018-0016-5)

 • پوستر کنفرانس

  Seismic control of buildings with active tuned mass damper through interval type-2 fuzzy logic controller including soil–structure interaction

همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی خاوران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی خاوران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 40 همایش توسط موسسه آموزش عالی خاوران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی خاوران ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری موسسه آموزش عالی خاوران
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه آموزش عالی خاوران با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه آموزش عالی خاوران شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی خاوران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 811 مقاله مشترک با 107 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی خاوران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه آموزش عالی خاوران

شرکای علمی اصلی موسسه آموزش عالی خاوران طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه آموزش عالی خاوران ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی خاوران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی خاوران در سال 1402 موضوع پروژه های عمرانی و پروژه های پل سازی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی خاوران در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی خاوران بوده است.

طرح های پژوهشی موسسه آموزش عالی خاوران*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه آموزش عالی خاوران به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه آموزش عالی خاوران انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

اخبار موسسه آموزش عالی خاوران
متاسفانه اخبار موسسه آموزش عالی خاوران در لیست اخبار خروجی در پایگاه اخبار علمی تاکنون ثبت نشده است. اخبار علمی بزرگترین و جامعترین مرجع انتشار اخبار دانشگاهی و پژوهشی کشور است که به صورت آنلاین بیش از یکهزار دانشگاه و پژوهشگاه کشور را رصد نموده و اخبار لحظه ای را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد.
آرم اخبارعلمی
افراد مهم علمی موسسه آموزش عالی خاوران

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه آموزش عالی خاوران که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه آموزش عالی خاوران
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه آموزش عالی خاوران در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی خاوران

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی خاوران
نام مرکز: موسسه آموزش عالی خاوران نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: خراسان رضوی شهر: مشهد آدرس: بزرگراه امام علی (ع) - بلوار شهید رفیعی - خیابان فلاحی ۴ - برادران حسینی ۱۲ وبسایت دانشگاه: http://khi.ac.ir/ شماره تلفن: 05135230690-05135224252 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران