آرم دانشگاه امام صادق

دانشگاه امام صادق

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه امام صادق یک دانشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1361 تاسیس شده است. در حال حاضر 1200 دانشجو و 159 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 4349 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه امام صادق صاحب امتیاز و ناشر 20 مجله تخصصی است و تا کنون 14 همایش توسط دانشگاه امام صادق برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 29 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه امام صادق را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه امام صادق بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تربیت» و «دیوان عدالت اداری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
4349
کل مقالات ISI
29 مقاله
کل مجلات
20 ژورنال
کل کنفرانسها
14 همایش
کل دانشجویان
1200 نفر
کل اساتید
159 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه امام صادق

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه امام صادق را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه امام صادق در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه امام صادق

دانشگاه امام صادق تاکنون 4349 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 3129 مقاله ژورنالی و 1220 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه امام صادق را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه امام صادق نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه امام صادق دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه امام صادق

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 29 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه امام صادق در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه امام صادق را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه امام صادق

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه امام صادق را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 14 همایش توسط دانشگاه امام صادق برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه امام صادق ناشر 20 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه امام صادق که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه امام صادق
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه امام صادق با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه امام صادق شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه امام صادق در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2084 مقاله مشترک با 178 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه امام صادق با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه امام صادق

شرکای علمی اصلی دانشگاه امام صادق طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه امام صادق ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه امام صادق به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه امام صادق در سال 1403 موضوع تربیت و دیوان عدالت اداری می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه امام صادق*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه امام صادق به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه امام صادق انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه امام صادق

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه امام صادق که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه امام صادق

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه امام صادق
نام مرکز: دانشگاه امام صادق نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: ایران_تهران_دانشگاه امام صادق علیه السلام- ص پ ۱۵۹-۱۴۶۵۵ - کدپستی: ۱۴۶۵۹۴۳۶۸۱ (آدرس دانشگاه امام صادق (واحد خواهران): تهران شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از چهارراه ارغوان، خیابان شهید طاهرخانی و واحد برادران: بزرگراه شهید چمران، پل مدیریت ) وبسایت دانشگاه: http://www.isu.ac.ir شماره تلفن: 88094001 شماره فکس: 88093484
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران