آرم موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان

موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: خوزستان

شهر: اهواز

موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان در سال 1374 تاسیس شده است. در حال حاضر 50 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 33 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1396 پژوهشگران موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «برنامه ریزی محیط زیست» و «آلودگی رودخانه کارون» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
33
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
50 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان

موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان تاکنون 33 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 0 مقاله ژورنالی و 33 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 24 مقاله مشترک با 6 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1396 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان در سال 1396 موضوع برنامه ریزی محیط زیست و آلودگی رودخانه کارون می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان در سال 1396 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان
نام مرکز: موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر خوزستان نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: خوزستان شهر: اهواز آدرس: کیلومتر 45 جاده اهواز – خرمشهر (جاده امام جعفر صادق(ع) وبسایت دانشگاه: http://iscrti.ir/ شماره تلفن: 061-33130701-2 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران