آرم دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خوزستان

شهر: باوى

دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان یک دانشگاه دولتی در شهر باوى، استان خوزستان است و در سال 1332 تاسیس شده است. در حال حاضر 2319 دانشجو و 89 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2763 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 112 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «محیط زیست» و «عملکرد» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2763
کل مقالات ISI
112 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
2319 نفر
کل اساتید
89 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان تاکنون 2763 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 261 مقاله ژورنالی و 2502 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 112 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين همايش ملي نهادينه سازي كارآفريني در توسعه پايدار با رويكرد آموزش عالي

  دومين همايش ملي نهادينه سازي كارآفريني در توسعه پايدار با رويكرد آموزش عالي

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي علوم كشاورزي و زيست محيطي ايران

  اولين همايش ملي علوم كشاورزي و زيست محيطي ايران

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي نهادينه سازي كارآفريني در توسعه پايدار با رويكرد آموزش عالي

  اولين همايش ملي نهادينه سازي كارآفريني در توسعه پايدار با رويكرد آموزش عالي

  مشاهده جزئیات
 • سومين همايش ملي گاوميش

  سومين همايش ملي گاوميش

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي الكترونيكي پدافند غير عامل در بخش كشاورزي

  همايش ملي الكترونيكي پدافند غير عامل در بخش كشاورزي

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي مكانيزاسيون و فناوري هاي نوين در كشاورزي

  دومين همايش ملي مكانيزاسيون و فناوري هاي نوين در كشاورزي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1077 مقاله مشترک با 121 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

شرکای علمی اصلی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در سال 1397 موضوع محیط زیست و عملکرد می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان
 • بهروز کدخدا
  بهروز کدخدا دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیزاسیون ماشین های کشاورزی
ارتباط با دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان
نام مرکز: دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خوزستان شهر: باوى آدرس: خوزستان، شهرستان باوی، شهر ملاثانی، دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان.-کد پستی : ۶۳۴۱۷۷۳۶۳۷ وبسایت دانشگاه: http://www.ramin.ac.ir شماره تلفن: ۶۱-۳۶۵۲۲۴۲۴ شماره فکس: ۶۱-۳۶۵۲۲۴۲۵
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران