آرم پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در سال 1365 تاسیس شده است. در حال حاضر 296 دانشجو و 93 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1883 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 7 همایش توسط پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سنتز» و «ھیدروکسی اتیل سلولز» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1883
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
7 همایش
کل دانشجویان
296 نفر
کل اساتید
93 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران تاکنون 1883 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 373 مقاله ژورنالی و 1510 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 7 همایش توسط پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 797 مقاله مشترک با 100 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در سال 1397 موضوع سنتز و ھیدروکسی اتیل سلولز می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران
نام مرکز: پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: کیلومتر 15 اتوبان کرج - بلوار پژوهش - پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران صندوق پستی : 14975/112 وبسایت دانشگاه: http://www.ippi.ac.ir/ شماره تلفن: 44787000 - 48666 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران