آرم سازمان انرژی اتمی

سازمان انرژی اتمی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

سازمان انرژی اتمی در سال 1346 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1539 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.سازمان انرژی اتمی صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 1693 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان انرژی اتمی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران سازمان انرژی اتمی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کد mcnpx» و «استخراج حلالی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1539
کل مقالات ISI
1693 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ سازمان انرژی اتمی

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان انرژی اتمی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان انرژی اتمی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان انرژی اتمی

سازمان انرژی اتمی تاکنون 1539 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 88 مقاله ژورنالی و 1451 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان انرژی اتمی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان انرژی اتمی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان انرژی اتمی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان انرژی اتمی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1693 مقاله توسط پژوهشگران سازمان انرژی اتمی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان انرژی اتمی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان انرژی اتمی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان انرژی اتمی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط سازمان انرژی اتمی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران سازمان انرژی اتمی ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای سازمان انرژی اتمی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان انرژی اتمی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1185 مقاله مشترک با 154 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان انرژی اتمی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان انرژی اتمی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان انرژی اتمی در سال 1397 موضوع کد mcnpx و استخراج حلالی می باشد.

اعضای هیأت علمی سازمان انرژی اتمی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با سازمان انرژی اتمی
نام مرکز: سازمان انرژی اتمی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: انتهای کارگر شمالی- سازمان انرژی اتمی ایران وبسایت دانشگاه: http://www.aeoi.org.ir/ شماره تلفن: 88221043 شماره فکس: 88221042
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران