آرم دانشگاه صنعتی کرمانشاه

دانشگاه صنعتی کرمانشاه

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: کرمانشاه

شهر: كرمانشاه

دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سال 1386 تاسیس شده است. در حال حاضر 1510 دانشجو و 112 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 370 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه صنعتی کرمانشاه صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 567 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صنعتی کرمانشاه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه صنعتی کرمانشاه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «جذب سطحی» و «شبکه عصبی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
370
کل مقالات ISI
567 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
1510 نفر
کل اساتید
112 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه صنعتی کرمانشاه

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صنعتی کرمانشاه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صنعتی کرمانشاه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

دانشگاه صنعتی کرمانشاه تاکنون 370 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 13 مقاله ژورنالی و 357 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صنعتی کرمانشاه را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صنعتی کرمانشاه نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صنعتی کرمانشاه دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 567 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صنعتی کرمانشاه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی کرمانشاه را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صنعتی کرمانشاه

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی کرمانشاه را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه صنعتی کرمانشاه ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی کرمانشاه در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 192 مقاله مشترک با 42 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صنعتی کرمانشاه با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سال 1397 موضوع جذب سطحی و شبکه عصبی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه
ارتباط با دانشگاه صنعتی کرمانشاه
نام مرکز: دانشگاه صنعتی کرمانشاه نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: کرمانشاه شهر: كرمانشاه آدرس: کرمانشاه - بزرگراه امام خمینی(ره) -دانشگاه صنعتی کرمانشاه ایران - کد پستی 6715685420 وبسایت دانشگاه: http://www.kut.ac.ir شماره تلفن: ۳۸۳۰۴۱۴۴ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران