آرم پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سال 1373 تاسیس شده است. در حال حاضر 23 دانشجو و 115 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 136 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی استاستخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «آزادی» و «عدالت» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
136
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
23 نفر
کل اساتید
115 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تاکنون 136 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 97 مقاله ژورنالی و 39 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 54 مقاله مشترک با 19 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سال 1397 موضوع آزادی و عدالت می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
نام مرکز: پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان شهید بهشتی - خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) - کوچه پژوهشگاه (دوم) - پلاک 2 وبسایت دانشگاه: http://iict.ac.ir/ شماره تلفن: 88735417‌ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران