آرم پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1373 تاسیس شده است. در حال حاضر 23 دانشجو و 115 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 390 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی است اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1401 پژوهشگران پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «فعل خدا در طبیعت» و «عقل فطری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
390
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
23 نفر
کل اساتید
115 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تاکنون 390 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 317 مقاله ژورنالی و 73 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نمودار روبرو شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.نمودار روبرو شامل دو سری داده است. نمودار روبرو شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.نمودار روبرو شامل دو سری داده است.

    تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 168 مقاله مشترک با 47 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

شرکای علمی اصلی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1401 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سال 1401 موضوع فعل خدا در طبیعت و عقل فطری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سال 1401 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بوده است.

طرح های پژوهشی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
نام مرکز: پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان شهید بهشتی - خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) - کوچه پژوهشگاه (دوم) - پلاک ۲ وبسایت دانشگاه: http://iict.ac.ir/ شماره تلفن: 88735417‌ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران