آرم دانشگاه علوم پزشکی کردستان

دانشگاه علوم پزشکی کردستان

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: کردستان

شهر: سنندج

دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال 1365 تاسیس شده است. در حال حاضر 2551 دانشجو و 252 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 598 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی کردستان صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1790 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی کردستان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کردستان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کردستان» و «ارتباطات» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
598
کل مقالات ISI
1790 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
2551 نفر
کل اساتید
252 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم پزشکی کردستان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم پزشکی کردستان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم پزشکی کردستان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

دانشگاه علوم پزشکی کردستان تاکنون 598 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 330 مقاله ژورنالی و 268 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم پزشکی کردستان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم پزشکی کردستان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم پزشکی کردستان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1790 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کردستان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی کردستان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم پزشکی کردستان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم پزشکی کردستان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شده است. لیست همه همایشها

  • همايش منطقه اي مديريت پيشگيري و كنترل تهديدات زيستي و بيولوژيك

    همايش منطقه اي مديريت پيشگيري و كنترل تهديدات زيستي و بيولوژيك

    مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم پزشکی کردستان ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم پزشکی کردستان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی کردستان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 417 مقاله مشترک با 90 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کردستان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال 1397 موضوع کردستان و ارتباطات می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی کردستان بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی کردستان
نام مرکز: دانشگاه علوم پزشکی کردستان نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: کردستان شهر: سنندج آدرس: خیابان آبیدر، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کد پستی: 6618634683 وبسایت دانشگاه: http://www.muk.ac.ir/ شماره تلفن: 33235445-33232441 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران